Hakkımızda


Voxx Carpet, sentetik ipliklerle üretilmiş duvardan duvara, tafting ve dokuma halılar konusunda Türkiye ve Dünyada önemli bir yere sahiptir.  En son trendleri yakından takip ederek ve esnek müşteri hizmetleri odaklı yaklaşımını benimseyerek;  hem pratik ve ev kullanımına uygun hem de işyeri, havaalanı gibi endüstriyel kullanıma uygun VOXXCARPET markası ile pazarda önemli bir yere sahiptir.

2001 yılında Gaziantep organize sanayinde ilk fabrika yatırımını yapan firmamız, 2017 yılında Gaziantep 5. Organize Sanayi Bölgesinde 134.000 m2’lik yeni tesislerinde hem makine halısı hem de tafting halı üretim tesisleri yer almakta olup, aynı zamanda üç farklı (Polip, polyester ve çözgü) iplik üretimi tesisi ile birlikte iplik boyama tesisi de bulunmaktadır. Böylece şirketimiz, iplik üretiminden iplik boyamaya ve halı dokumadan tafting dokumaya kadar sektörde eşine az rastlanan bir yapıya sahip olup tam entegre bir tesis olarak faaliyetini sürdürmektedir.

Gümüşoğlu Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin yeni markası olan “Voxx Carpet”, tafting alanında göstermiş olduğu performansla Avrupa pazarlarında daha çok tercih edilmeye başlamıştır. Böylece mevcut pazar payını daha da artırmak suretiyle ihracatta katma değer yaratan bir marka haline gelmiştir. Müşteri memnuniyeti ve marka sadakati esasları doğrultusunda istikrarlı bir şekilde büyümeye devam eden Voxx Carpet, özgün ve yenilikçi tasarımlarıyla hedef pazarlarda her geçen gün adından daha çok söz ettirmeye başlamıştır.
Dünya’nın 40+ ülkesindeyiz


Bizi Takip Edin